شما اینجا هستید : صفحه نخست / تعمیرگاه بنز | تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز | تعمیرگاه بنز غفاری
تعمیرگاه بنز | تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز  | تعمیرگاه بنز غفاری

تعمیرگاه بنز | تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز | تعمیرگاه بنز غفاری


مشاهده شده: 7497 نظر : 0 تاریخ : 1400/05/24
تعمیرگاه بنز | تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز تعمیر انواع موتور بنز و گیربکس بنز به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای با دستگاه های پیشرفته المانی تعمیرگاه غفاری

تعمیرگاه بنز | تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز  | تعمیرگاه بنز غفاری

تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز غفاری دارای پیشرفته ترین دستگاه های عیب یاب و کادر تخصصی دوره دیده از کشور المان به صورت تخصصی اماده تعمیر موتور انواع مدل های بنز و تعمیر گربکس خودرو های بنز میباشند .

تعمیر گربکس بنز

گیربکس بنز یکی از اصلی ترین قسمت های تشکیل دهنده سیستم محرکه ماشین است. این قسمت به قدری مهم است که می توان این را هم رده موتور ماشین قرار داد. اگر با خودرو اشنایی داشته باشید می دانید که دنده ماشین به جعبه دنده یا همان گیربکس متصل است و هنگامی که دنده ماشین را عوض می کنید، شاید کار ساده ای از نظر شما باشد اما در داخل گیربکس باید یک سری تغییرات دقیق و مهندسی شده انجام بگیرد. هرگونه کارکرد اشتباه در گیربکس باعث خرابی های سنگین در خودرو و سیستم محرکه ماشین می شود. تعمیر گیربکس بنز حتما باید توسط متخصص انجام شود.

چه عواملی باعث میشود که گیربکس خودرو خراب شود؟

گیربکس خودروی بنز از بهترین گیربکس های موجود در بازار می باشد که توسط خود این کمپانی ساخته می شود و بر روی ماشینهای خود نصب می کند بنابراین درصد خرابی این گیربکس ها بسیار ناچیز بوده اما باز هم می شود که خراب شوند حتی اگر محصول تولید کمپانی بنز باشند. خرابی های گیربکس به چند دلیل ممکن است که یکی از مهمترین آنها دیر کرد در سرویس های سالیانه می باشد.

در سرویس های سالیانه میزان روغن گیربکس و درصد ماندگاری ان بررسی می شود. روغن گیربکس نوعی واسکازین است که باعث می شود چرخ دنده ها راحت تر بچرخند و سابیده نشوند میزان ماندگاری این روغن از روغن موتور بیشتر است به این دلیل که مانند روغن موتور با گرمای زیادی مواجه نیست.

اما مانند هر چیزی یک تاریخ انقضا دارد و باید تعویض شود. اگر زمان تعویض واسکازین گیربکس به تعویق بیفتد صدمات جدی به چرخ دنده ها وارد می شود که ممکن است باعث شکسته شدن آنها شود اگر این اتفاق بیفتد هزینه هنگفتی به روی دست شما به جای می گذارد.

دومین عامل خرابی گیربکس خودروی بنز

همانطور که گفتیم گیربکس خودروی بنز در معدود دفعات خراب می شود زیرا در ساخت این قطعه از از بهترین متریال و دقیق ترین مهندسی ها استفاده شده است.

اما خب این قطعه هم مانند بقیه اجسام در طول زمان فرسوده می شود و در صورت استفاده نادرست از آن و بلد نبود نکاتی برای نگهداری ان موجب میشود که عمری کوتاه تر از حد معمول داشته باشد و زود تر خراب شود.

بله برای این که گیربکس شما عمری طولانی تر داشته باشد باید استفاده صحیح آن را یاد بگیرید. مثلا دیده اید که یک نفر دنده را بد جا میزند و صدای ناخوشایند از ماشین می شنوید که به اصطلاح می گویند آب هویج گرفته است.

در واقع گیربکس و جعبه دنده را مورد عنایت قرار داده است، همیشه قبل از حرکت کردن از این که دنده سر جای خودش می باشد اطمینان حاصل نمایید زیرا دنده گیر کرده و امکان شکسته شدن آن وجود دارد.

اگر این کار مکررا پیش بیاید دنده هرز می شود و بعضا دیده شده است که در هنگام رانندگی دنده از جای خود درآمده و به حالت خلاصی می رود این ها همه نشان از ان است که دنده ها به صورت صحیح و اصولی کار نکرده اند.

سومین عاملی که باعث خرابی گیربکس بنز می شود

حتما با اصطلاح دنده معکوس آشنا شده اید اگر سابقه رانندگی چندین ساله دارید حتما چندین بار در جاده ها و خیابان ها به الاجبار دنده معکوس داده اید. دنده معکوس دادن بیشتر جاها برای این به کار می آید که راننده می خواهد از قدرت بیشتر موتور خودروی خود استفاده کند معمولان در سربالایی ها و هنگام سبقت گرفتن.

رانندگان حرفه ای این کار را به دستی انجام می دهند و میزان فشار به گیربکس را تا حد امکان کاهش می دهند اما رانندگان مبتدی به دلیل نداشتن آگاهی لازم از دنده معکوس های نابه جا و نا به هنگام استفاده می کنند که هم به موتور خودرو فشار وارد می شود و هم به گیربکس در نتیجه درصد خرابی گیربکس افزایش پیدا میکند و مجبور به تعمیر گیربکس بنز خود می شوید.

البته اکثر خودروهای کمپانی بنز از گیربکس اتوماتیک استفاده می کنند مخصوصا محصولات جدید این کمپانی که تا حد زیادی این اشتباهات را کاهش می دهد و تمامی پروسه تعویض دنده بر عهده گیربکس اتوماتیک می باشد و راننده هیچ دخالتی در این امر ندارد.

وظیفه گیربکس چیست؟

گیربکس از دو بخش دنده های سنگین و دنده های سبک تشکیل شده است و وظیفه این را دارد که میزان قدرت ماشین را با سرعت هماهنگ کند تا فشار کمتری به موتور ماشین وارد شود.

برای جلوگیری از خرابی گیربکس چه کار هایی باید انجام دهیم؟

برای این که خرابی گیربکس ماشین خود را به حداقل برسانید حتما سرویس های ماهیانه و سالیانه را جدی بگیرید.

 

تعمیر موتور بنز

تعمیر موتور بنز در انواع مدل های بازار از مدل های کلاسیک تا مدل ها و کلاس ها مختلف با ضمانت نامه و گارانتی تعمیرات موتور مرسدس بنز و تعویض قطعات با قطعات اصلی شرکت مرسدس بنز 

تماس با کارشناسان! جهت مشاوره و رزرو نوبت خود میتوانید با این شماره تماس حاصل فرمایید  09120061261

بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران

جستجو در مورد بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران در عمل امری غلط خواهد بود. همانطور که بهترین مهندس در تهران و یا بهترین فست فود در تهران در عمل مفهوم ندارند بهترین تعمیرگاه مرسدس بنز در تهران نیز مفهوم ندارد. باید به میزان رضایت مشتریان و کیفیت خدمات تعمیرگاه نظر داشت تا بتوان تعمیرگاهی مناسب برای خودروی مرسدس بنز انتخاب کرد.

خدمات تعمیر موتور مرسدس بنز در پارت آرین  تعمیرگاه مرسدس بنز 

تعمیرگاه تخصصی مرسدس بنز پارت آرین مجری تعمیرات و عیب یابی موتور بنز

خودروهای مرسدس بنز در ایران شامل چند مدل موتور هستند که برخی از آنها دارای مشکلات ذاتی با نوع بنزین ایران و برخی از آنها بی تفاوت به بنزین هستند. بسیاری از مشتریان این سوال را دارند که اصولا چرا باید موتور نسبت به کیفیت بنزین باید حساس باشد؟ آیا این موضوع یک ضعف برای مرسدس محسوب می شود؟ در جواب باید عنوان کرد که موتور خودرو دارای یک الگوریتم حساب شده ای است به نام نسبت تراکم. این نسبت بیان گر بسیاری از خاصیت های موتور است که ذکر آنها در این مطلب نمی گنجد، نسبت تراکم هر چه بالاتر باشد قدرت موتور نسبت به حجم موتور بالاتر می رود پس این یک ضعف برای موتور نیست، هدف اصلی خودروسازان کاهش حجم موتور و افزایش قدرت موتور است. راه حل مشکل خود سوزی بنزین اسفاده از مواد افزودنی است که بنزین را برای این موتور ها مهیا کند. اگر از این مکمل ها استفاده نشود موتور به شدت تحت آسیب و فرسودگی شدید قرار خواهد گرفت.

تعمیر موتور مرسدس بنز در تعمیرگاه مرسدس بنز

  • تعمیر اساسی انواع موتور خودروهای مرسدس بنز
  • عیب یابی تمامی بخش های موتور مرسدس بنز
  • تجهیزات تخصصی تعمیری برای موتور های مرسدس بنز
  • تعمیر بخش های الکترونیکی موتور خودروهای مرسدس بنز
  • اورهال و نوسازی موتور و رفع جرم روغن موتور مرسدس
  • رفع تمامی عوامل بد کاردن و ریپ زدن موتور مرسدس بنز
  • رفع تمامی صداهای اضافی موتور مرسدس بنز
  •  سرویس روغن موتور مرسدس با لوازم اصلی
  • سرویس کامل تنظیم موتور مرسدس بنز

 موتور های مرسدس بنز دارای تنوع و انواع بسیار مختلفی هستند، مثال موتور M271  خود دارای چند مدل مختلف بوده از قبیل KE18,DE18LA,KE16,DE18 که هر کدام نکات و تفاوت های تعمیراتی خاص خود را دارند و شخص کارشناس تعمیراتی باید با این تفاوت ها و نکات ظریف تعمیر و عیب یابی آنها آشنا باشد.

شاید ایرادی از نظر شما ساده برداشت شود ولی ساده ترین ایرادات ممکن است باعث مشکلات بزرگی در اثر تعمیر اشتباه شود بنابراین تمامی امور مربوط به سرویس و نگهداری و تعمیرات موتور خود را به یک مرکز تخصصی بسپارید. تعمیر گاه تخصصی مرسدس بنز پارت آرین

 

 

 

تماس با کارشناسان! جهت ثبت سفارش خود میتوانید با این شماره تماس حاصل فرمایید  09120061261
درخواست مشاوره! در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر منتظر تماس مشاورین ما باشید. درخواست مشاوره

کاربر گرامی لطفا اطلاعات خواسته شده را جهت تکمیل سفارش خود وارد نمایید.


لوازم يدكی بی ام و تهران

لوازم يدكی بی ام و تهران


بازدید: 7559 تاریخ : 1400/01/17
لوازم يدكی بی ام و تهران,لوازم یدکی bmw در تهران,بورس لوازم یدکی بی ام و در تهران,قطعات یدکی بی ام و تهران,فروشگاه لوازم یدکی بی ام و در تهران,لوازم یدکی بی ام و
جزییات محصول
لوازم یدکی تویوتا toyota- انواع قطعات یدکی موتور , گیربکس و بدنه

لوازم یدکی تویوتا toyota- انواع قطعات یدکی موتور , گیربکس و بدنه


بازدید: 15460 تاریخ : 1399/12/25
لوازم یدکی تویوتا toyota انواع لوازم بدنه گیربکس موتور تمامی مدل های تویوتا با قیمت مناسب و در سریع تر زمان ممکن از کشور امارات
جزییات محصول
ipt>